Najlepsze opony letnie 2018

Polecane opony letnie na sezon 2018 to:

Michelin Primacy 4

Opony o doskonałych parametrach. Ich podstawowe zalety, to doskonała przyczepność i trakcja, krótka droga hamowania na suchej i mokrej nawierzchni. Michelin Primacy 4 jest również bardzo komfortowy i cichy. To co wyróżnia go na tle konkurencji to ekstremalnie wysoki przebieg jaki jest możliwy do pokonania – oczywiście wszystko zależy od techniki jazdy. Nawet gdy wysokość bieżnika spadnie do około 3-4 mm opony te zachowują większość swoich właściwości. Wysoką cenę rekompensuje przebieg – średnio około 50.000 km.

Bridgestone Turanza T005

Opony podobne do omawianych wcześniej Michelin Primacy 4. Doskonałe na mokrej nawierzchni, bardzo odporne na zjawisko aquaplaningu, oferujące maksymalną przyczepność i bezpieczeństwo w deszczową pogodę. Przy tym niezwykle trwałe i wytrzymałe – taki właśnie jest nowy model Bridgestone – Turanza T005 występujący niemal we wszystkich najpopularniejszych rozmiarach. Opony te rónież są wyjątkowo komfortowe i energooszczędne.

Najlepsze opony letnie 2018 zakupisz i zamontujesz między innymi w serwisach w Warszawie. Polecamy serwis opon Białołęka specjalizujący się w montażu i sprzedaży każdego rodzaju opon samochodowych. Michelin Primacy 4 i Bridgestone Turanza T005 na dzień dzisiejszy są dostępne w bardzo dobrych cenach praktycznie od ręki.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*